VEČERNÍ MEDITACE 


Rádi byste zařadili meditaci do svého života? 

Nevíte, jak začít? Potřebujete parťáka, nebo skupinku lidí, s kterými byste mohli své dojmy sdílet? Tak jste tady správně. Večerní meditace v Atelieru HABR jsou přesně pro vás.

Co je nejtěžší na meditaci? Začít a vytrvat...

Meditovat se dá mnoha způsoby, ale zjednodušeně se meditací nazývá pobývání ve stavu, kdy váš mozek funguje v hladině alfa. Je to stav uvolnění a klidu, zóna někde mezi spánkem a bdělostí, kde se běžně nacházíte před usnutím, nebo po probuzení, ještě než otevřete oči. 

Proč byste to měli dělat? 

Třeba proto, že máte potřebu ve svém životě něco změnit, snažíte se uzdravit své tělo nebo svou mysl. Meditace vám pomůže přerušit stres, kterého je kolem nás víc než dost a náš organismus není stavěn v tomto stavu pobývat dlouhodobě. Někdo je vůči stresu odolnější, někdo méně, ale uvolnění a přeladění je prospěšné úplně pro každého. Může to být začátek vaší cesty k pozitivním změnám ve vašem životě.

Není se čeho bát, můžete začít pár minutami a uvidíte, že sami budete budete spontánně čas prodlužovat. Má to smysl. Po pár týdnech na sobě začnete vnímat změny. 

Chcete to zkusit a nevíte, jak na to?

Přijďte si to vyzkoušet. Sdílení je velkým pomocníkem na nové cestě. Nemusíte se bát velkého množství lidí, na mých meditacích je počet osob omezen na 6 a pokud i to je pro vás na začátek moc, můžete si požádat o vlastní termín. Cena bude stejná, jen se vám napoprvé budu víc věnovat.

Pravidelné večerní meditace mají kolem 25 minut.

O meditacích toho bylo hodně napsáno, takže určitě najdete informace, které vás zajímají a které jste zde nenašli. 

Pokud zjistíte, že je to i vaše cesta, můžeme jít kousek spolu ♥

 Helena Brousková


Co s sebou?

Doporučuji pohodlné oblečení.

Běžně sedíme na židlích, ale pokud jste zvyklí meditovat v sedě, můžete si přinést vlastní meditační polštář, nebo vám ho můžu půjčit.

K pití dostanete domácí bylinkový čaj, nebo vodu.


 Pravidelné meditace od ledna 2024 - pondělky a čtvrtky 18:00 - 19:00

další termíny na vyžádání 

maximální počet osob  6  (16+)

cena 200,- Kč (platbu na místě lze provést hotově, nebo QR kódem)

místo konání: Atelier HABR Heleny Brouskové, Praha 9

Kontakt - mapa - spojení MHD


Pro první přihlášení je potřeba vyplnit rezervační formulář